Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Roleta ścienna DZIEŃ / NOC (wysokość 170 cm)

200,00 zł brutto

200 netto

7 dni
Szerokość - ROLETA SCIENNA DZIEŃ / NOC 170cm
Ilość

SPOSÓB POMIARU

ROLETA ŚCIENNA DZIEŃ-NOC


Roleta ścienna dzień-noc to nowoczesne, proste i funkcjonalne rozwiązanie dla osób chcących zapewnić sobie prywatność, ochronić się od uciążliwego słońca i udekorować swoje mieszkanie.

Montaż polega na umocowaniu rolety do ściany lub sufitu w celu przysłonięcia wnęki okiennej.

Nasze rolety produkowane są z wykorzystaniem najwyższej jakości  komponentów od POLSKICH producentów.

Zastosowanie na przemian pasów z tkaniny pełnej oraz specjalnej siatki, pozwala na bardzo precyzyjną regulację przepuszczania światła oraz jest wspaniałym walorem dekoracyjnym.

Przedstawiony model rolety posiada usztywniającą szynę aluminiową, dzięki której pomimo dużych rozmiarów i wysokiego obciążenia tkaniną, roleta funkcjonuje bardzo dobrze zapewniając najwyższe walory użytkowe i dekoracyjne.


W ZESTAWIE OTRZYMAJĄ PAŃSTWO:


1. Roletę z tkaniną dzień-noc w różnych kolorach do wyboru

2. Wysokiej jakości mechanizm wraz z elementami mocującymi

3. Instrukcje montażu w opakowaniu


1. Ustalamy szerokość rolety

Mierzymy szerokość wnęki / szpalety i dodaje około 5cm po każdej ze stron. Podany wymiar jest to szerokość tkaniny rolety.

2. Ustalamy wysokość rolety

Mierzymy wysokość wnęki / szpalety i dodajemy 10cm. Podany wymiar jest to wysokość na jaką powinna rozwijać się roleta.SPOSÓB MONTAŻU


Szczegóły produktu

Specyficzne kody

Oceny