Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

KARNISZE PCV Z OSŁONĄ 5 CM 3 TOROWY

1,20 zł brutto

1.2 netto

cena 27,84 zł
cena 27,84 zł (netto)
cena 27,84 zł (brutto)
7 dni
Ilość

SPOSÓB POMIARU

OPIS PRODUKTU

KARNISZ SZYNOWY SUFITOWY PCV 3-TOROWY (POTRÓJNY) Z OSŁONĄ / MASKOWNICĄ  CENA DOTYCZY 10 CM KARNISZA SZYNOWEGO WRAZ Z WYPOSAŻENIEM

Karnisze szynowe sufitowe to proste i zarazem tanie rozwiązanie do twojego wnętrza. Produkt ten idealnie sprawdza się zarówno przy klasycznych pomieszczeniach gdzie sufit jest nisko nad podłogą i blisko szpalety okna oraz przede wszystkim w nowoczesnych wnętrzach z podwieszanymi sufitami.

MONTAŻ  polega na umocowaniu szyny do sufitu lub wnęki za pomocą kołków i śrub dostępnych w zestawie.

Nasze karnisze mają unikalny kształt oraz wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych dzięki czemu zachowują wysoką sztywność niezależnie od długości, a kolor jest jednolicie biały.

Szynę do długości 250cm wysyłamy w jednym kawału, większe długości szyny składają się z dwóch kawałków łączonych za pomocą specjalnego łącznika.


JAK ZAMAWIAĆ

długość 160cm - kupujemy 16szt

długość 230cm - kupujemy 23szt.

długość 330cm - kupujemy 33szt.


Jeżeli chcemy zamówić kilka sztuk wtedy sumujmy długości (160cm + 230cm + 330cm = 720cm) i kupujemy odpowiednią ilość sztuk (720cm : 10cm = 72sztuki), następnie w wiadomości do sprzedającego proszę wpisać potrzebne długości i i ilości szt

Szczegóły produktu

Specyficzne kody

Oceny