Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Akcesoria karniszy z PCV

To części niezbędne do montażu naszych produktów, dlatego warto od razu się w nie zaopatrzyć, aby jak najszybciej móc wykończyć aranżację mieszkania.

Wszystko zależy od tego, jakie listwy zamierzamy zakupić i w jaki sposób je zamontować. Akcesoria do karniszy z PVC dostosowane są do struktur 1-, 2- i 3-torowych, a uniwersalność idzie tu w parze z wysoką funkcjonalnością i estetyką. Aby stworzyć jednolitą konstrukcję złożoną z kilku części, warto wyposażyć się w łączniki szyn, które również wykonane zostały z niezwykle trwałego tworzywa PVC. Do połączenia szyn pod kątem prostym w kącie pokoju niezbędne będą łuki przelotowe – wewnętrzne i zewnętrzne.

Ostatnie z akcesoriów, jakie kupujemy zazwyczaj przy tej okazji, służą do wykończenia całości wybraną zasłoną lub firaną. Najlepiej w tej roli sprawdzą się agrafki lub żabki do karniszy – lekkie, tanie i poręczne. Zarówno żabki, jak i agrafki dostępne są w naszym sklepie w opakowaniach po 100 sztuk.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry