Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Żaluzje drewniane

Siłą naszej marki jest różnorodność oferowanych produktów, dzięki czemu docieramy do klientów o różnych gustach i potrzebach. Osoby, które w aranżacji mieszkania postawiły na klasyczne drewno, z pewnością docenią nasze eleganckie rozwiązania osłonowe.

Żaluzje, niegdyś bardzo popularne, w pewnym momencie zaczęły być zastępowane przez inne wchodzące do mody rodzaje osłon okiennych: między innymi plisy i różne modele rolet. Dziś wracają do łask jako elementy wyposażenia, które mogą być równocześnie praktyczne i estetyczne, a także wykonane z najróżniejszych materiałów. Konstrukcja chroni przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, a przy okazji stanowi efektowną dekorację pomieszczenia.

Żaluzje drewniane nadają przestrzeni klasycznego wdzięku, choć wyposażone są w najnowocześniejszy mechanizm pozwalający na ich łatwą i bezawaryjną obsługę. Podaj parametry swojego okna, a dostarczymy Ci osłonę skrojoną na wymiar. Sam dobierasz także kolor i szerokość lamel, stopień maskowania (przód, boki), rodzaj sterowania (prawo- lub lewostronne) oraz sposób montażu.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry