Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Karnisze z tworzywa

To opcja, którą zdecydowanie warto rozważyć, jeśli zależy nam na wysokiej jakości i przystępnych cenowo rozwiązaniach do mieszkania. Karnisze z PVC są nie tylko bardzo praktyczne, ale także estetyczne – tworzywo sztuczne w kolorze białym dyskretnie wpasuje się w każdą aranżację wnętrza.

Produkty dostępne do zakupu w naszym sklepie internetowym to modele 1-, 2- lub 3-torowe, z osłoną lub bez osłony. Dzięki swojej kompozycji wykazują wysoką odporność na działanie warunków atmosferycznych, zachowują wysoką sztywność niezależnie od długości oraz żywy, nieblaknący kolor. Szerokość artykułu podana jest w przedziałach, wystarczy jednak podać konkretną wartość podczas zamówienia, aby otrzymać produkt o idealnych parametrach. Możesz wybrać także kształt zakończenia oraz rodzaj mocowania.

Karnisze z tworzywa PVC są niezwykle łatwe i intuicyjne w montażu. Dłuższe konstrukcje wysyłamy w częściach, aby ułatwić i zabezpieczyć ich transport. Zapraszamy do zapoznawania się z naszym bogatym asortymentem akcesoriów okiennych i kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry