Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Karnisze drewniane

W temacie urządzania mieszkań klasyka wciąż pozostaje w cenie. Rozwiązania stosowane nawet wiele dekad temu wciąż mogą wyglądać stylowo i nowocześnie, jeśli tylko wyposażymy się w wysokiej jakości akcesoria.

Karnisze drewniane naszej marki umożliwiają nie tylko sprawne umieszczenie w oknie zasłon lub firanek. Ich mechanizm funkcjonuje bez zarzutu, pozwalając na płynne i ciche przesuwanie żabek. Do każdego zamówionego modelu dołączamy zestaw niezbędnych do montażu śrubek i kołków oraz szczegółową instrukcję obsługi.

Klasyczny model karnisza proponujemy w wielu różnych kolorach: od bielonego drewna, przez naturalne, ciepłe i karmelowe odcienie, aż do ciemnych brązów. Możesz wybrać dyskretne, uniwersalne akcesoria, które nie będą zwracały uwagi gości, lub wprost przeciwnie – zainwestować w kontrastowy model, który sam w sobie stanowić będzie ozdobę. Do wyboru pozostają także inne parametry: typ (pojedynczy lub podwójny) oraz długość (od 120 do nawet 400 cm). Dłuższe rurki oferujemy w formie składanej.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry