Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Plisa okienna

Projektując wnętrze mieszkania, mamy dziś do dyspozycji bardzo wiele wariantów zasłonowych, dzięki czemu możemy decydować się na różnorakie rozwiązania w naszych salonach, sypialniach i innych pomieszczeniach. Plisa okienna to jeden z nowszych mechanizmów, który może okazać się nieoceniony w szczególnie nasłonecznionych przestrzeniach. W odróżnieniu od rolet i żaluzji zasłony te można regulować z obydwu stron, pozostawiając odsłoniętą dowolną część szyby, zarówno z góry, jak i z dołu.

W naszej ofercie znajdziesz modele inwazyjne i bezinwazyjne. Pierwszy z nich przybija się bezpośrednio do framugi i montuje w oknie na stałe, dzięki czemu nie musimy się martwić o jego uszkodzenie lub przesunięcie. Plisy bezinwazyjne nie wymagają wywiercania dodatkowych otworów w konstrukcji - trzymają się jedynie na zaczepionych uchwytach. To świetne rozwiązanie tymczasowe, które niezwykle łatwo zamontować i zdemontować. Do wyboru pozostaje także grubość materiału (dostępne dwa warianty), szerokość i wysokość konstrukcji, kolor tkaniny i mechanizmu.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry