Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Roleta w kasecie

To jedno z najchętniej wybieranych przez klientów rozwiązań: funkcjonalne, minimalistyczne i eleganckie. Wykańczając mieszkanie, stajemy codziennie przed wyborem dziesiątków różnych elementów wyposażenia, zastanawiając się, który z nich najlepiej będzie pasował do zaaranżowanego wnętrza. Roleta w kasecie to nowoczesny mechanizm wbudowany w okno, który idealnie wkomponuje się w jego ramę, nie zajmując dodatkowej przestrzeni. Ta niezwykle estetyczna osłona doskonale spełnia swoją podstawową rolę – ochronę przed nadmiarem światła w pomieszczeniu i promieniowaniem UV, a także ciekawskim wzrokiem przechodniów. W ofercie dostępny jest również model dzień/noc pozwalający na jeszcze bardziej precyzyjną regulację systemu.

Nasze produkty tworzone są na wymiar: w zamówieniu należy podać wysokość i szerokość listew przyszybowych, rodzaj listwy, kolor kasetki oraz stronę opuszczania (prawo- lub lewostronną). Bogaty wzornik pozwala na wybór barwy oraz stopnia zaciemnienia wypełniającej roletę tkaniny.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry