Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Roleta ścienna

Najprostsze rozwiązania okazują się często najlepsze. Zasłony okienne prezentowane w tej kategorii to nowoczesne rolety ścienne o minimalistycznym, a zarazem niezwykle estetycznym wzornictwie, które dopełni wnętrza każdego mieszkania lub biura. Do wyboru pozostaje między innymi odcień tkaniny, kolor mechanizmu (czarny lub biały), szerokość oraz wysokość, które dostosować można do parametrów okna w wykańczanym pomieszczeniu.

Gruba roleta ścienna to idealna propozycja dla osób, które potrzebują całkowitego zaciemnienia pokoju podczas snu. Odizolowanie się od zewnętrznych źródeł światła, w postaci blasku księżyca, ulicznych latarni czy samochodowych reflektorów, pozwala organizmowi na bardziej efektywny wypoczynek. Z kolei za dnia zasłona ogranicza dostęp promieni słonecznych i gwarantuje pełną prywatność. Aby jeszcze skuteczniej modyfikować stopień zaciemnienia, warto wyposażyć się w model DZIEŃ / NOC o niezwykle prostym mechanizmie działania.

Wszystkie produkty dostarczamy wraz ze szczegółową instrukcją montażu, dzięki której od razu będziesz mógł zawiesić akcesorium w swoim salonie lub sypialni.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry