Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Rolety

Szukasz idealnych osłon na swoje okna, które nie tylko pozwolą Ci na uchronienie się przed spojrzeniami przechodniów lub sąsiadów, ale również zapewnią cień w upalne dni? Nasze rolety to świetne i nowoczesne propozycje w różnorodnych rozmiarach, które pozwolą na dopasowanie jak najlepszego wariantu do każdego wnętrza!

Dzięki wielu proponowanym modelom oraz wsparciu świadczonemu przez naszych specjalistów, każdy będzie mógł dobrać odpowiednie rozwiązanie, które jak najlepiej sprawdzi się w danej przestrzeni. Proponujemy zarówno rolety klasyczne, jak i Dzień/Noc, które pozwolą na wpuszczenie do wnętrza nieco promieni słonecznych - nie będą one jednak tak rażące. Dodatkowo, ten model pozwoli na ochronę przed spojrzeniami z zewnątrz.

Szeroki wybór, atrakcyjne ceny i wsparcie zespołu profesjonalistów na każdym etapie pracy to gwarancja wysokiej satysfakcji - sprawdź nas już dziś!

Roleta okienna mini

To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie można szybko i łatwo zamontować u siebie w...

Roleta ścienna

Najprostsze rozwiązania okazują się często najlepsze. Zasłony okienne prezentowane w...

Roleta w kasecie

To jedno z najchętniej wybieranych przez klientów rozwiązań: funkcjonalne,...

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry