Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Plisy

Popularne i funkcjonalne – te słowa najlepiej opisują osłony okienne, jakimi są plisy. Dzięki różnorodnym wariantom każdy z Was z pewnością będzie mógł zaopatrzyć się w tę alternatywę do rolet i zadbać o jak najlepsze zabezpieczenie swoich wnętrz przed rażącymi promieniami słonecznymi.

Czym różnią się plisy od rolet? Przede wszystkim, warto mieć na uwadze, że dzięki nim możliwe jest zasłonięcie dolnej połowy okna - wówczas, spełniają one podobną rolę jak zazdrostki. Będą więc idealnym rozwiązaniem dla, na przykład, osób mieszkających na parterze, które chcą mieć dostęp do światła dziennego, jednak nie chcą, aby ich wnętrza były widoczne dla przechodniów.

Szeroki wybór, jeśli chodzi o rozmiary, pozwoli każdemu na osłonięcie okien – niezależnie od ich rozmiaru! Zapraszamy do kontaktu ze sklepem DM rolety!

Plisa okienna

Projektując wnętrze mieszkania, mamy dziś do dyspozycji bardzo wiele wariantów...

Plisa okna dachowego

Trwa aktualizacja asortymentu.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry