Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Żaluzje

Marzysz o połączeniu klasycznych rozwiązań z nowoczesnymi modelami? W naszej ofercie proponujemy modernistyczne żaluzje, wykonane z drewna. Taka osłona okna nie tylko będzie wytrzymała, ale również zwyczajnie elegancka – nada się zarówno do salonu, jak i nowoczesnego gabinetu czy biura.

Nasze rozwiązania pozwolą nie tylko na zapewnienie stylowego wnętrza, ale również na zaciemnienie pokojów. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego rodzaju drewna i jego pokrycia, nie wyblaknie ono ani będzie w żaden sposób zniszczone przez promienie słoneczne.

Żaluzje oferowane przez DM rolety to szeroka możliwość personalizacji. Każdy z naszych Klientów może wybrać odpowiedni rozmiar i kolor lamelek oraz m.in. sposób ich spięcia czy podnoszenia. Dzięki temu, bez problemu stworzymy produkt, który posłuży Ci przez wiele lat!

Żaluzje drewniane

Siłą naszej marki jest różnorodność oferowanych produktów, dzięki czemu docieramy do...

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry