Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Żaluzje

Marzysz o połączeniu klasycznych rozwiązań z nowoczesnymi modelami? W naszej ofercie proponujemy modernistyczne żaluzje, wykonane z drewna. Taka osłona okna nie tylko będzie wytrzymała, ale również zwyczajnie elegancka – nada się zarówno do salonu, jak i nowoczesnego gabinetu czy biura.

Nasze rozwiązania pozwolą nie tylko na zapewnienie stylowego wnętrza, ale również na zaciemnienie pokojów. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego rodzaju drewna i jego pokrycia, nie wyblaknie ono ani będzie w żaden sposób zniszczone przez promienie słoneczne.

Żaluzje oferowane przez DM rolety to szeroka możliwość personalizacji. Każdy z naszych Klientów może wybrać odpowiedni rozmiar i kolor lamelek oraz m.in. sposób ich spięcia czy podnoszenia. Dzięki temu, bez problemu stworzymy produkt, który posłuży Ci przez wiele lat!

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry