Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Karnisze

Dla tych, którzy preferują klasyczne rozwiązania, lub też chcą wyposażyć okna w coś więcej niż rolety lub żaluzje, przygotowaliśmy szeroki i zróżnicowany asortyment, jeśli chodzi o karnisze. Dzięki nim, nasi Klienci będą mogli nie tylko zabezpieczyć się przed słońcem, ale również udekorować okno poprzez zwieszenie ulubionych firan czy zasłon.

Propozycje przedstawione w sklepie z pewnością zadowolą wszystkich naszych Klientów! Oferujemy karnisze w wielu wariantach - zarówno klasyczne, drewniane, jak i bardziej nowoczesne, metalowe. Dodatkowo, możliwe jest zakupienie modeli z PCV torowych, które pozwalają na zawieszenie zarówno firan, jak i zasłon!

Warto mieć na uwadze, że produkty z tej kategorii nie wykluczają żaluzji czy plis, a stanowią ich dopełnienie - choć oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby, w mniej oświetlonym oraz mniej uczęszczanym pomieszczeniu znajdowały się tylko firany.

Karnisze drewniane

W temacie urządzania mieszkań klasyka wciąż pozostaje w cenie. Rozwiązania stosowane...

Karnisze z tworzywa

To opcja, którą zdecydowanie warto rozważyć, jeśli zależy nam na wysokiej jakości i...

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry